Bruno Škrinjarić, član Maraton kluba Velika Gorica, pobjednik Karlovačkog cenera

Bruno Škrinjarić postavio je novi osobni rekord na 10 kilometara / Foto: Maraton klub VG

Na 8. Karlovačkom ceneru nastupili su seniori i seniorke Maraton kluba Velika Gorica, a među njima i Bruno Škrinjarić koji je utrku istrčao s vremenom 33:59 i osvojio prvo mjesto. Škrinjarić je ovim rezultatom postavio i svoj novi rekord na 10 km koji je popravio za više od 30 sekundi.

Odličan plasman ostvario je i drugi član muške postave Maraton kluba Velika Gorica – Vedran Planinšek koji s vremenom 39:01 u cilj ušao kao 25. kod muških seniora. Treći član tima, Josip Martinović, utrku od 10 km završio je za 40:45 te zauzeo 44. mjesto.
Jedina ženska predstavnica Maraton kluba na ovoj utrci, Vedrana Janjić, utrku je završila za 51:01 i zauzela ukupno 36. mjesto, objavio je Maraton Klub Velika Gorica.

Maraton klub Velika Gorica

Na Karlovačkom ceneru, koji je održan u subotu, sudjelovalo je više od 500 natjecatelja koje nije zaustavio niti vjetar i najava tuče.

Sljedeća utrka na kojoj će nastupiti seniori Maraton kluba Velika Gorica je Zagrebački polumaraton krajem kolovoza.