HOK Gorica pobijedila na gostovanju kod OK Medveščaka: U napetoj utakmici presudilo je iskustvo i kvaliteta goričkih odbojkašica

HOK Gorica

HOK Gorica je otvorio sezonu u 1. B ligi gostovanjem kod OK Medveščak, jučer, 9. listopada. Utakmica je u dvorani bez gledatelja na Bukovcu završila rezultatom 3:2 (22:25; 25:23; 15:25; 25:20; 19:17) u korist Goričanki.

Gorica se ovom pobjedom Medveščaku osvetila za prošlosezonski poraz. Igračice trenera Luke Bišćana tražile su se u igri sve do 4. i 5. seta kada utakmicu prelamaju zahvaljujući svojem iskustvo i kvaliteti, kazao je Ivica Hrženjak, tehnički direktor goričkog odbojkaškog kluba. Posebno je napeto bilo u petom setu koji je ipak pripao Gorici.

Ovog mjeseca igračice HOK Gorice obilježavaju mjesec borbe protiv raka dojke i simbolično će utakmice igrati sa roza mašnama za kosu.

Nakon utakmice s Bukovca se čula pobjednička, velikogorička pjesma.