Gorički atletičari u Zaprešiću osvojili medalje: Dino Bošnjak, Noa Tončinić i Nina Vuković kući se vratili s medaljama

gorički atletičari

Na Pojedinačnom i ekipnom prvenstvu Hrvatske u cestovnom trčanju, koje je održano jučer u Zaprešiću, nastupili su gorički atletičari iz MK Velika Gorica i AK Velika Gorica.

U utrci seniora na 10 km naslov prvaka Hrvatske osvojio je Dino Bošnjak (AK Velika Gorica) s vremenom 30:36, drugi je bio Petar Bratulić sa 30:39, a treći Karlo Ciban s novim mlađe seniorskim rekordom 31:12.

Na 5 kilometara Noa Tončinić (AK Velika Gorica) bio je treći s vremenom 16:41.

Nina Vuković (MK Velika Gorica) u utrci na 10 km (40:15) zauzela je 14. mjesto u ukupnom poretku seniorki i drugo mjesto kod mlađih seniorki.

Na pojedinačnom i ekipnom prvenstvu Hrvatske u krosu, koje će se održati 7. studenoga u Varaždinu nastupit će i gorički atletičari, kojima želimo puno uspjeha.