Sjajan nastup goričke atletičarke Nine Vuković na Prvenstvu Hrvatske: Osvojila je zlato i srebro

nine

Mlada gorička atletičarka Nina Vuković i ovaj vikend ostvarila je vrhunske rezultate na Prvenstvu Hrvatske za mlađe seniorke i seniore.

Nina je nastupila u trci na 400 m i s vremenom 56,19 sekundi osvojila drugo mjesto ukupnog poretka te svom klubu donijela srebrnu medalju u ovoj disciplini. Prvo mjesto osvojila je Veronika Drljačić s rezultatom 54,40, a treća je bila Lara Klojčnik koja je dionicu istrčala za 58,10.

nine

Atletski klub Velika Gorica

U utrci na 800 metara Nina je osvojila zlatnu medalju s vremenom 2:11,58.

– Tako je Nina osim titule juniorske prvakinje Hrvatske pridodala pobjedničko postolje i titulu prvakinje u konkurenciji mlađih seniorki. Bravo kapetanice – poručili su iz MK Velika Gorica.

nine

U utrci na 800 m svoje mogućnosti prezentirala je i Lucija Sever koja istrčava ovu dionicu u vremenu 2:34,82.

Prvenstvo Hrvatske za mlađe seniore i seniorke održano je u organizaciji Atletskog kluba Karlovac u subotu i nedjelju, a sudjelovalo je 30 klubova iz cijele Hrvatske.