Ministarstvo turizma i sporta dodijelilo ŽRK Udarnik 120.000 kuna bespovratne potpore

udarnik
Foto: ŽRK Udarnik

Ženski rukometni klub Udarnik dobitnik je bespovratne potpore koju dodjeljuje Ministarstvo turizma i sporta. Među 134 lokalna sportska kluba našao se i klub iz Kurilovca koji je dobio 120.000 kuna. Ukupno je dodijeljeno 14,7 milijuna kuna za programe poticanja lokalnog sporta..

– Ponosni smo možemo objaviti da je našem klubu na natječaju Ministarstva turizma i sporta odobreno sufinanciranje programa poticanja lokalnog sporta. S obzirom na veliki broj prijavljenih projekata, ponosni smo što je naš klub odabran te ćemo dobivena sredstva iskoristiti za odlazak naših ekipa na jedan od najvećih turnira za mlađe dobne uzraste koji se održava krajem prosinca u Švedskoj – objavili su iz ŽRK Udarnik na društvenim mrežama.

guest
0 Komentari
Umetnute povratne informacije
Pogledajte sve komentare