Mlade rukometašice iz Udarnika na svečanom prijemu u švedskom veleposlanstvu

udarnika
Foto: FB ŽRK Udarnik

Rukometašice Udarnika u prosincu putuju na međunarodni rukometni turnir u švedski Lund. Tim povodom zajedno sa Zagrebački rukometnim savezom primili su ih u švedskom veleposlanstvu u Zagrebu.

– Na prijemu su sudjelovale predstavnice naših ekipa djevojčica U14 i U12 ,te predstavnici našeg kluba. Zahvaljujemo Veleposlanici Kraljevine Švedske Diani Madunic kao i svim djelatnicima veleposlanstva na srdačnom prijemu i sportskom druženju – objavili su iz Udarnika.

Ženski rukometni klub Udarnik dobio je novčanu potporu od Ministarstvo turizma i sporta u iznosu od 120.000 kuna upravo za odlazak na ovaj prestižni turnir. Među 134 lokalna sportska kluba našao se i klub iz Kurilovca kojemu je dodijeljena bespovratna pomoć.

 

guest
0 Komentari
Umetnute povratne informacije
Pogledajte sve komentare