ŽRK Udarnik igra osminu finala Kupa Hrvatske protiv Podravke: Dođite i podržite naše djevojke

finala
Utakmica se igra od 20 sati u dvorani srednjih škola / Foto: FB ŽRK Udarnik

Iz Ženskog rukometnog kluba Udarnik pozivaju Goričane na utakmicu osmine finala Kupa Hrvatske između seniorske ekipe i ekipe Rukometnog kluba Podravka Vegeta. Utakmica se igra u srijedu, 22. veljače od 20 sati u dvorani srednje škole u Velikoj Gorici.

– Naša ekipa prvi je puta izborila ulazak među 16 najboljih u natjecanju Kupa, dok je ekipa Podravke Kup Hrvatske osvojila 24 puta. Ekipa Podravke po prvi će puta gostovati u našem Gradu, te vas pozivamo da pružite podršku našim djevojkama u ovoj povijesnoj utakmici za naš klub i našu Veliku Goricu – poručili su iz kluba.

RK Podravka Vegeta prihvatio je poziv škole rukometa ŽRK Udarnik, te će se kao predigre seniorkama odigrati i dvije utakmice djevojčica iz dva kluba.

Prvo igraju od 17:30 sati djevojčice U12 Udarnik – Podravka, sat vremena kasnije na teren izlaze djevojke U14 Udarnik – Podravka.

 

 

 

guest
0 Komentari
Umetnute povratne informacije
Pogledajte sve komentare