Judaši Pinkya na jakom međunarodnom turniru Sakura kup osvojili 10 medalja

pinky

Judo klub „Pinky” sudjelovao je na jakom međunarodnom judo tuniru Sakura kup 2023. u Svetoj Nedelji. Pinky je predstavilo 23. natjecatelja koji su postigli odlične rezultate i osvojili 10 medalja.

Prvo mjesto osvojili su Jakov Grčić i Mateo Tomašić, a Tin Kovačić, Jan Šipušić i Adrian Hren bili su drugi.

Treće mjesto pripalo je Katji Mušinović, Lani Marušić, Niki Martinović, Marinu Stilinoviću i Vidu Baklaiću, javili su iz kluba.

– Na korak do medalje ostali su Tin Stepanić, Damjan Radmanić i Andrija Grčić, dok je ostalima nedostajalo malo sreće za bolji plasman – poručuju iz Pinkya.

U ekipnom poretku dječaci do 12 godina zauzeli su 3. mjesto ekipno, dok se ekipa mlađih kadeta popela stepenicu više, te ekipno osvojila 2. mjesto.

Na natjecanju je nastupilo ukupno 660 natjecatelja iz 50 klubova iz Hrvatske, Slovenije, Grčke i BIH.