Volonteri Ekonomske škole posjetili Dom za starije i nemoćne osobe „Oaza“ na Ključić Brdu

volonteri
Foto: Ekonomska škola VG

Volonteri Ekonomske škole uoči Uskrsa tradicionalno su posjetili Dom za starije i nemoćne osobe „Oaza“ na Ključić Brdu. Učenici su zajedno s korisnicima doma vrijeme proveli u izradi uskršnjih ukrasa, pisanica i čestitki, uz priče starijih kako su se nekad ukrašavale pisanice.

volonteri

– Bilo je to divno druženje i razmjena emocija korisnika Doma i naših učenica naoružanih osmjesima. Jedna od korisnica, gospođa Marija, održala je radionicu heklanja za naše učenice, a učenice su bile oduševljene s novostečenim vještinama. Vjerujemo da je ovo vrijeme provedeno na obostrano zadovoljstvo, a susret je završio spontanom pjesmom i zagrljajima – kažu iz Ekonomske škole.

U pratnji  učenika bile su pedagoginja Ksenija Vatavuk Margetić, profesor Marin Čuljak i knjižničarka Ljiljana Godinić.

Tvornica sadržaja - Vodimo Vas do cilja
Subscribe
Notify of
guest
0 Komentari
Umetnute povratne informacije
Pogledajte sve komentare