Najbolji provod za Praznik rada čeka vas u Maksimiru: Za zabavu su zaduženi Gibonni i gorički maturant Martin Kosovec

maksimiru
Foto: HRT

Tradicionalna proslava Praznika rada u zagrebačkom Maksimiru počinje u 9 sati uz bogati cjelodnevni program za sve generacije. Program je organiziran na dvije maksimirske pozornice, a osim glazbenih nastupa, kreativnih i edukativnih radionica, posjetitelje očekuje 40.000 porcija graha i 20.000 porcija štrukli koje će se dijeliti od 10.30 sati.

Posjetitelji Maksimira uz finu hranu moći će uživati u nastupima brojnih izvođača među kojima je i najnagrađivaniji hrvatski izvođač Gibonni. Na velikoj pozornici nastupit će i Martin Kosovec pobjednik četvrte sezone emisije The Voice kojega će pratiti bend The Kazetofon, najavili su iz zagrebačke gradske uprave.

Nezaobilazni dio programa bit će i nastup Zagrebačkog orkestra ZET-a kojem će se pridružiti i gosti Šlageristi. Koncert će održati i bend Superstary, Ivana Galić i SoulBEAT te Tri soprana „One“.

Prisutnima će se u 11:30 obratiti gradonačelnik Zagreba Tomislav Tomašević, a potom slijede nastupi glavnih pjevačkih zvijezda. Voditelj programa na velikoj pozornici bit će Ivan Vukušić.

Na maloj pozornici, tik do ulaza u park Maksimir, od 10.00 do 15.00 sati održat će se mnogobrojne edukativne radionice i nastupi plesnih skupina koji su organizirani u suradnji sa zagrebačkim centrima za kulturu.

U blizini male pozornice posjetitelji će od 15.30 sati moći besplatno sudjelovati na kvizu općeg znanja za koji je Grad Zagreb angažirao ekipu s dugogodišnjim iskustvom u kreiranju i organiziranju kvizaškog programa i koja je pokrenula zapaženi projekt KRiP (kvizaška razbibriga i piće).

​Velika pozornica

09:00 – 09:30    Tri soprana „One“

09:30 – 10:30    Ivana Galić i SoulBEAT

10:30 – 11:30     Zagrebački orkestar ZET-a i gosti Šlageristi (Ivana Starčević i Matija Antolić) i Željko Grozaj

11:30 – 11:40    Gradonačelnikovo obraćanje

11:40 – 12:00     Martin Kosovec +  The Kazetofon

12:00 – 14:00     Gibonni

14:00 – 14:45     The Kazetofon

14:45 – 15:45     Superstary

Mala pozornica

10:00 – 10:05   Nastup predškolske plesne skupine Plesnog studia SAMSA (CKIM)

10:10 – 10:25   Suvremeni ples i free dance style Udruge Pokret (CKIM)

10:30 – 10:55   Lutkarski performans “Super Dubravkov radni dan” (NS DUBRAVA)

11:00 – 11:55   Radionica tjelesnog “Kako se nekada jačalo u školama?” (HRVATSKI ŠKOLSKI MUZEJ)

12:00 – 12:55   DJ Marty – nastup polaznice DJ radionica CKIM-a (CKIM)

13:00 – 13:10   Nepalska plesna skupina (CENTAR MLADIH RIBNJAK)

13:15 – 13:30   Nastup Dječjeg zbora Pahuljice

15:30 – 18:00    Besplatni pub kviz u organizaciji KRiP-a

Program ispred male pozornice

13:30 – 14:00   Ples na svili – nastup (CKIM)

14:00 – 15:00   Ples na svili – radionica (CKIM)

10:00 – 12:00 

Likovna radionica „Leptirov let“ namijenjena djeci

ŽIV ŽIV LUTKE – izrada štapnih lutaka od reciklirajućih materijala

3R ekološke kreativne radionice

Licitarska srca – likovna radionice

Dreamcatcher – kreativna radionica izrade „hvatača snova“

Nove ideje, stari materijali – radionica

12:00 do 14:00

Likovna radionica za djecu „Proljetne maštarije“

Maksimirska šuma i E- Crvenkapica – gošća književnica Silvija Šesto

Lutkarska radionica Mila Lončar – izrada krpene lutke E- Crvenkapice

Tisuću želja za bolje sutra: Festival zvijezda – Star fest Udri brigu na heklanje!

Salon ljepote pod stablom

Tvornica sadržaja - Vodimo Vas do cilja
Subscribe
Notify of
guest
0 Komentari
Umetnute povratne informacije
Pogledajte sve komentare