Na humanitarnom malonogometnom turniru za Ivana Šćepinu prikupljeno je nešto više od 32 tisuća eura. Turnir je održan na Udarniku, a sva sredstva namijenjena su za rehabilitaciju koja čeka Ivana nakon teških ozljeda koje je zadobio u padu s velike visine.
Prema prvim procjenama potrebno je prikupiti oko 250 tisuća eura za robotsku neurorehabilitaciju (Poliklinika Glavić) i fizioterapiju (Poliklinika Body Balance). Rehabilitacija će trajati dvije godine, a svi se nadamo da će pomoći.
Iz Malonogometne ekipe Kurilovec, koja je zajedno s VG Legacy, pokrenula ovu akciju zahvaljuju svima koji su sudjelovali i pomogli tijekom humanitarng turnira.

Svi koji žele donirati mogu i dalje
Evo što su objavili na društvenim mrežama iz Malonogometne ekipe Kurilovec:
– Ekipica, prošlo nam je par dana od naše humanitarne akcije za Ivana pa da samo napravimo kratki rezime svega skupa…
Na turniru smo imali 38 ekipa. Moglo se vidjeti jako dobrog nogometa. Na kraju najbolja ekipa je bila Caffe bar Var. Još jednom čestitamo dečkima, bome su se pokazali i na šanku.
Zahvaljujemo se i bendu Zakon šutnje koji su nas zabavljali cijelu večer, a osim toga i donirali sve prikupljeno s harmonike.
Hvala i ekipi iz VG Legacya na suradnji, bez njih to sve skupa ne bi bilo moguće. Zahvaljujemo i svima koji su sudjelovali i dali svoj doprinos na bilo koji način.
Svi skupa smo presretni jer je sve prošlo u najboljem redu i iskreno nitko od nas nije očekivao da će se sve to skupa razviti u tak veliku akciju. Na slikicama možete vidjeti koliko novaca je uplaćeno na račun za Ivana nakon što su podmireni svi troškovi koje smo imali. Akcija i dalje traje pa se još uvijek možete uključiti ako niste do sad, bilo uplatom na račun – poručili su iz MNE Kurilovec.
Donaciju za Ivana možete uplatiti na račun HR7224840081502032607, Humanitarna udruga VG Legacy, Obavezni opis plaćanja – 12. IGRAČ









