Tramvaji preko zagrebačkog Glavnog kolodvora u smjeru zapada ne voze. Ovaj novi prometni zastoj izazvalo je iskliznuće tramvaja broj 6.
Tramvaji zakrčili Branimirovu
Tramvaji u dugoj koloni ispunili su Branimirovu ulicu.
Iz ZET-a su izvijestili kako linije 4 i 9 prometuju obilazno preko Trga bana Josipa Jelačića u smjeru Savskog mosta i Ljubljanice. Linije 6 i 13 u oba smjera zaobilaze Glavni kolodvor preko Branimirove, Ulice kneza Mislava, Trga žrtava fašizma, Ulice Franje Račkog i Trga bana Josipa Jelačića.
Linija 2 u smjeru Črnomerca prometuje obilazno Vukovarskom.
Servisne ekipe su na terenu. O javnom gradskom prijevozu možete se informirati na web stranici ZET-a.
Putnici se pitaju što se to događa sa ZET-om u posljednje vrijeme. Velikogoričani su već naviknuli da ZET ne poštuje vozni red, pa gotovo i nema dana u kojem sve redovne linije autobusa za Veliku Goricu krenu s Glavnog kolodvora ili Kvaternikova trga. A kašnjenja tih autobusa su još češća.
U ZET-u o problemima – šute
Prije pet dana pitali smo odgovorne u ZET-u:
– Što se događa s linijama za Veliku Goricu?
– Zašto ZET uporno Goričane tretira kao putnike druge kategorije i ne poštuje dogovoreni red vožnje odnosno ugovor koji ima potpisan s Gradom Velikom Goricom?
Na pitanja o tim problemima iz ZET-a ne žele odgovoriti.
No, čini se da ništa bolje nije ni s tramvajskim prometom jer su posljednjih dana zastoji i iskakanja tramvaja sve češći. Radi li se o neodržavanju tračnica i tramvaja ili o nečem drugom, pitanje je na koje samo u zagrebačkkom gradskom prijevozniku (valjda) znaju odgovor.














