U Osnovnoj školi Novo Čiče danas je bio poseban dan. Kolektiv je priredio spektakularan špalir za dvoje učitelja razredne nastave, Branku Hemen i Stjepana Lončara, povodom njihovog odlaska u zasluženu mirovinu.


Tijekom više od 40 godina, učiteljica Branka i učitelj Stjepan su s puno ljubavi, strpljenja i odgovornosti odgajali brojne generacije učenika, ostavljajući neizbrisiv trag u njihovim životima.
Jedino što smo mogli je zapljeskati im na njihovom posljednjem radnom danu. Nadamo se da će im dječja pjesma, osmijesi na licima i podignuti baloni ostati zauvijek u pamćenju.

Kolegica Branka uz svojih skoro 45 godina staža bila je oličenje smirenosti, strpljenja i suosjećanja. Njezina predanost učenicima, ali i topla riječ i razumijevanje prema kolegama, ostavili su snažan dojam na sve koji su imali priliku s njom raditi.

Kolega Stjepan je kroz godine poznat po svom vedrom duhu, duhovitosti i spremnosti na suradnju, stvarao ugodno radno okruženje i gradio prijateljske odnose sa svima.

OŠ Novo Čiče imala je čast da u njoj svoj radni vijek provedu ovo dvoje divnih ljudi te smo ponosni na njihov rad.
S cvijećem i poklonima u rukama, uputili smo im iskrene želje za dugom, mirnom i radosnom mirovinom, uz obilje zdravlja i sreće u nadolazećim godinama.
Hvala vam za sve, poručili su iz škole.









